Zawody Car Audio

CAR AUDIO

SOBOTA 17.07.2021 - ZAWODY CAR AUDIO DLA AMATORÓW ORAZ POMIARY NAJGŁOŚNIEJSZEGO WYDECHU

Każdy może zgłosić się do konkursu i sprawdzić głośność i jakość nagłośnienia swojego samochodu. Dla najlepszych puchary i atrakcyjne nagrody.
Również sobotę w naszej strefie, każdy będzie mógł zmierzyć głośność wydechu swojego samochodu.
Przygotowaliśmy puchary i nagrody w 2 kategoriach – Benzyna i Diesel.

NIEDZIELA 18.07.2021 - MIĘDZYNARODOWE ZAWODY CAR AUDIO - PASCA

2 TURNIEJE

Propper Droppers (((pd))),

to pochodzący z Anglii, prawdopodobnie pierwszy w świecie tego rodzaju format zawodów car audio, który jest dedykowany przede wszystkim do szerokiego grona prawdziwych fanatyków ultra niskich częstotliwości odtwarzanych w samochodzie. Zwycięzcami turniejów (((pd))) zostają systemy audio, które są w stanie najgłośniej i możliwie najbardziej równomiernie odtwarzać pasmo sub-niskotonowe w zakresie częstotliwości 20-40Hz. Wynikiem testu jest uśredniona wartość z czterech pomiarów przy częstotliwościach 20Hz, 25Hz, 33Hz i 40Hz. Atrakcyjność (((pd))) polega na prostych zasadach uczestnictwa oraz na dodatkowych efektach wizualno-akustycznych towarzyszących odtwarzaniu bardzo niskich częstotliwości (np. podmuch basowej fali uderzeniowej, falujące blachy dachów i drzwi samochodowych, wibrujące szyby, itp.). Sprawia to, że z roku na rok w szybkim tempie wzrasta popularność tego formatu zawodów, które obecnie są już rozgrywane w wielu krajach.

dB RACE

polski format zawodów car audio z rodzaju "decybelowych wyścigów", w którym rywalizujący ze sobą uczestnicy dążą do wytworzenia jak najwyższego poziomu ciśnienia akustycznego (SPL) przy pomocy swoich samochodowych systemów audio. Zawodnicy startują w parach na zasadach systemu pucharowego (eliminacje, półfinał, finał). Zwyciezcy z każdej pary, przechodząc przez kolejne etapy rywalizacji, docierają do rundy finałowej, wyłaniającej ostatecznego zwyciężcę w danej kategorii. PASCA stara się promować wzajemną uczciwość i równość szans podczas rywalizacji. Dlatego, podstawowymi kryteriami klasyfikacji uczestników do poszczególnych kategorii, są przede wszystkim: zakres dozwolonych modyfikacji technicznych pojazdu, moc wykorzystywanych wzmacniaczy (kat. Amator) oraz ilość głośników i subwooferów zastosowanych w systemie audio. Podczas rywalizacji, dozwolone jest odtwarzanie dowolnie wybranego przez zawodnika materiału dźwiękowego, zapisanego w dowolnym formacie i na dowolnym nośnikuZgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!