Łączymy świetną zabawę z pomaganiem

Łączymy świetną zabawę z pomaganiem


DLA FABIANKA
Podczas Moto Show Katowice 06 września 2020
10:00-19:00 będzie organizowana zbiórka dla małego Fabianka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału. Poniżej przedstawiamy Wam chłopca:

Fabianek urodził się 24 lipca 2019 roku w Ligocie. Już w brzuszku swojej mamy lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Jednak Fabianek okazał się być bardzo silny i wbrew wcześniejszym rokowaniom lekarzy udało mu się wygrać ta nierówną walkę o swoje życie. Nasz dzielny wojownik przeszedł pomyślnie już trzy operacje.

W pierwszej dobie życia miał zamkniecie przepukliny oponowo rdzeniowej.
12 września 2019- założenie bandingu na tętnicy płucnej
10 czerwca 2020 przeszedł operacja serca dzięki której serduszko zostało naprawione a Fabianek może teraz walczyć dalej o rączki które są niewykształcone. Lewą rączką niestety nie porusza ale prawą mimo deformacji Fabianek bawi się, chwyta różne przedmioty pomagając sobie jeszcze nóżkami.
Dziecko karmione jest przez sonde do czasu kolejnego zabiegu.
Jest tymczasowo cewnikowany co 6 godzin
Fabianek jest bardzo ufnym, pogodnym i zawsze uśmiechniętym dzieckiem po mimo tego że większość swojego krótkiego życia spędził w Szpitalach i Klinikach ( 246 dni).

To dzięki wszystkim wspaniałym ludziom o wielkich sercach Fabianek tak dzielnie walczy i jak do tej pory wygrywa. To dzięki lekarzom, znajomym, darczyńcom, fundacjom, i wszystkim ludziom dobrej woli Fabiś robi tak wielkie postępy za co bardzo wszystkim dziękujemy. Przed nami jeszcze długa i kosztowna droga do tego aby życie maleństwa mogło być w miarę normalne, ale wierzymy że z waszą pomocą, razem, wspólnie damy radę i rączki Fabianka będą mogły być zoperowane.

Fundacja Pomaluj Nasz Świat


Moto Show Katowice


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!