Rajdy samochodowe

Rally Sprint

Wystarczy samochód, 2 kaski i można spróbować swych sił sportowej rywalizacji.

Rally Sprint na Moto Show Bielsko-Biała jest imprezą przeznaczoną głównie dla kierowców amatorów chcących zwiększać swoje umiejętności podczas sportowej rywalizacji. Załogę stanowią wyłącznie dwie osoby, określani jako kierowca i pilot. Kierowca musi mieć prawo jazdy.

Zgłoszenia są przyjmowane są na adres mailowy kontakt@motoshowbielsko.pl .

Pobierz regulamin

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Pojemność trasy 50 załóg .W przypadku większej ilości zgłoszeń o kolejności zgłoszeń decyduje wysłane zgłoszenie potwierdzone wpłatą na konto.

Jeżeli będą jeszcze miejsca na liście można zgłaszać się w dniu zawodów - 14.07.2018 do g.09:00 w biurze zawodów ul Karbowa 26 Bielsko-Biała (Hala)

Wpisowe za zawody wynosi: 130 zł płatne na konto organizatora: ABS: 19 8110 0000 2001 0046 1670 0001,

Ośrodek Szkolenia Kierowców „PRAWKO”

34-120 Andrychów, ul. Legionów 17.

W tytule należy wpisać: Imię i Nazwisko Kierowcy

Zgłoś udział

Pojazdy dopuszczone

Do udziału w imprezie „Rally Sprint Bielsko-Biała 2018” dopuszcza się samochody osobowe w rozumieniu Prawa o Ruchu Drogowym lub osobowo/towarowe na bazie podwozia samochodu osobowego, ze sztywnym zamkniętym dachem, posiadające ważne dokumenty uprawniające do poruszania się po drogach publicznych RP. Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność oraz odpowiada za wyrządzone szkód.


A TAK BYŁO W 2017Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!